top of page
Toplantı Masası

Biz Kimiz?

Çevreye, topluma ve çalışanlarına karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından güvenlik sistemleri sektöründe lider bir kuruluş olarak politikamız; müşterilerimize beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunarak memnuniyetlerini sağlamaktır.

 

-Teknik ekiplerimizin alanlarında profesyonel ve müşterilerin isteklerine cevap verebilen kişilerden oluştuğunu belirtip kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaktan onur duymaktayız.

 

Bu doğrultuda amacımız,

-Mal ve hizmet temin ettiğimiz tedarikçilerimizle, öncelikle kalite, çevre duyarlılığı ve iş güvenliğini sağlayacak işbirliği ve güven çerçevesinde çalışarak verimliliğimizi arttırmak, bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde tüm faaliyetlerimizi sistematik ve düzenli bir şekilde değerlendirerek sürekli daha iyiye ve doğruya yönelmektir.

 

-Çalışmalarımız kapsamında başta çevre, iş sağlığı ve güvenliği olmak üzere çalışan görüşleri dikkate alınarak süreçlerin yönetilmesi, ilgili tüm yasal şartlara uymayı, çevresel etkileri, kirlenmeyi ve kaza risklerini önlemeyi ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

 

Kalite Politikamız

 

Yenilikçi teknoloji platformu olma misyonuyla hareket etmek suretiyle şirketimiz:

– Güvenlik ve Enerji sistemlerinin her alanında yetkin,

– Başarılı ve güvenilir özellikleriyle saygın,

– Gelişen teknolojilerden optimum istifade eden,

– Tüketici haklarını ve memnuniyetini önemseyen,

-Sorumluluklarının farkında olan,

-Zaman ve kalite öğelerini değerlendiren, özgörevler edinmiştir.

bottom of page